- TT 1/120

Lighting board set for BDs (e.g. Tillig) including upgraded DCC decoder. Suitable for digital and analogue operation.
Lighting colour - cold white.
Stock information provided on this website is for guidance only. Precise information up on demand.
Shipping is done usually once a week.
Return within 14 days, back shipping costs on customers expense.
Sada dílů osvětlení obsahuje desky potřebné pro kompletní osvětlení interiéru "Ypsilonky" - včetně dekodéru pro digitální provoz.
Sadu lze osadit bez nevratných úprav na modelu. Elektronika je dodávána oživená, pro její zprovoznění postačí osadit sběrače a zapájet propojovací vodiče od podvozků k deskám. Po domluvě je možné i osazení "na počkání" v naší dílně za příplatek 200 Kč - kontaktujte nás prosím před objednáním.
Doporučený postup montáže je popsán pod tímto odkazem na náš web Pojezdy.EU.
Desky jsou osazeny bílými LED pro osvětlení kupé a chodbičky (imitace zářivek).
Možnost doplnění červeného koncového osvětlení, desky jsou připraveny pro jeho ovládání.
Dekodér podporuje následující funkce :
- ovládání jednotlivých LED (jedna nad každým oknem) nebo jejich skupin
- nastavení intenzity světla pro každou LED - 16 úrovní jasu
- nastavení intenzity světla pro celou soupravu (16 úrovní) a její ovládání přes funkční klávesy
- rychlou změnu adresy pomocí magnetického spínače - vhodné např. pro rychlé seskupení soupravy vozů pod jednu adresu
- digitální i analogový provoz
- změna parametrů pomocí CV registrů
- podporuje programovací režimy PoM a Direct (včetně základního potvrzování)
Provozní podmínky:
Provozní napájecí napětí 4 - 15 V.
Typický odběr (vše rozsvíceno) <10 mA.
Max. špičkové napětí 27 V.
V analogovém provozu osvětelní vyžaduje minimální napájecí napětí 4V (klasický napaječ typu FZ1 apod.), v případě pulzního zdroje je schopno pracovat již při minimálních délkách pulzu.
Svítit bude kompletní osvětlení interiéru i WC a koncová světla budou přepínána dle polarity napájecího napětí. Toto chování lze změnit DCC ovladačem - např. na jiném kolejišti.
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: SDV_12079
Brand: SDV
Reference: SDV_12068
Brand: SDV
Reference: SDV_12067
Brand: SDV
Reference: SDV_12054
Brand: SDV
Reference: PEU_TT_YB
Brand: Pojezdy.EU
Reference: SDV_12055
Brand: SDV
Reference: SDV_12080
Brand: SDV
Reference: PEU_TT_AAB
Brand: Pojezdy.EU
Lighting board set for BDs (e.g. Tillig) including upgraded DCC decoder. Suitable for digital and analogue operation.
Lighting colour - cold white.
check_circle
check_circle
Nabídku leptaných stavebnic přívěsných vozíků doplnila alternativa z 3D tisku. Stavba je výrazně méně pracná než lept, na druhou stranu tato stavebnice obvykle slouží i jako první seznámení s prací s lepty. Rozhodnutí je teď na každém ...
Firma Igra Model převzala výrobní formy a přípravky od firmy Loco a uvádí na trh nové druhy vozů Raj / UACS. Otevřeli jsme předprodej, dodávky očekáváme v květnu.
Naskladnili jsme kompletní sortiment revoluční řady barev Model Scene Train Parts - věrohodné odstíny dle norem ČSN a RAL používané na vozovém parku ČSD a ČD.
Doplnili jsme vyhledávání a nyní můžete v kategorii DCC a podkategoriích vyhledávat zvukové dekodéry i podle lokomotivní řady. S ohledem na obrovské množství produktů dofám že to přispěje ke snadnější orientaci.