Záznam z workshopu - tvorba stromů

Začátkem září skupinka modelářů uspořádala v Ostravě pracovní setkání zaměřené na téma stromů. Norbert ostatním účastníkům předváděl, jakým způsobem tvoří různé stromy - od tvorby kmene a koruny, přes barvení až po nanesení foliáže.
Přestože pan Norbert není profesionálním výrobcem, jeho stromy rozhodně stojí za to !
Několik fotografií ze setkání naleznete v tomto článku. Z celého setkání byl také pořízen záznam o délce 100 minut, který lze získat na DVD na našem stánku na burze (cena 100.- CZK). Tento záznam je určen pro inspiraci při vlastní tvorbu stromů, není to přednáškou o jediné správné technice!


[Doplněno: Více fotek naleznete v galerii pana Norberta a naživo můžete stromy vidět v železničním království ve Ždáře nad Sázavou.]

První vypletený strom...

...po nabarvení...

...s foliáží...

...a po ořezání...

...pro změnu břízka...

...a poslední fotka na sluníčku...


[Akt. známka: 3,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
| Autor: Viktor Pohořelý | Vydáno dne 13. 10. 2010 | 6463 přečtení | Počet komentářů: 123 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server