Výstava modulářů z Buben - 22. - 27. dubna

Ve dnech 22. až 27. dubna se uskuteční výstava Klubu železničních modelářů z Prahy 7. Koná se v prostorách Prague British School, Vlastina 19, Praha 6 a lze ji navštívit v čase mezi 10 a 18 hodinou.
K vidění bude moduliště s hlavní tratí o uctyhodné délce 50 metrů (!) na které se představí zejména modely vozů bývalých ČSD. Přijďte se určitě podívat, stojí to za to!
Kompletní text pozvánky naleznete v tomto článku.
Layout kolejiště

Na dny 22. až 27. dubna 2014 připravuje Klub železničních modelářů z Prahy 7 – Buben ve spolupráci s Prague British School výstavu modelového kolejiště ve velikosti HO. Kolejiště bude sestaveno z jednotlivých modulů s typovými čely, délka hlavní jednokolejné tratě dosáhne téměř 50 metrů. Hlavní trať bude ukončena vratnými smyčkami a budou se na ní nacházet dvě mezilehlé železniční stanice a větší depo s točnou.
Návštěvníkům výstavy se představí zejména modely vozidel bývalých ČSD z období od roku 1930 do roku 1990. Jednotlivé soupravy budou v průběhu výstavy postupně obměňovány, předběžně je uvažováno s následujícím programem. Při zahájení výstavy v úterý se předpokládá provoz vozidel z železničně-modelářské epochy II., ve středu a ve čtvrtek by měl provoz probíhat v epoše III. a od pátku do neděle se předpokládá provoz v epoše IV. Hlavní jednokolejná trať včetně železničních stanic je vybavena zjednodušeným zabezpečovacím zařízením, funkční návěstní soustavou a provoz je obdobně jako na skutečné železnici řízen výpravčími.
Výstava se bude konat v tělocvičně školy Prague British School, Vlastina 19, Praha 6 a bude přístupná všem zájemcům v uvedených dnech vždy od 10 do 18 hodin. Vstup na výstavu je zdarma.
Přístup na výstavu nebude hlavním vchodem školy, ale bočním vchodem přímo do tělocvičny. Tento boční vchod se nachází na rohu ulic Vlastina a Hostouňská. Nejbližší zastávky MHD jsou konečná tramvaje Divoká Šárka (docházková vzdálenost cca 8 minut) a zastávka autobusů Vlastina (docházková vzdálenost cca 3 minuty). Na výstavu Vás srdečně zvou železniční modeláři (moduláři) z Prahy 7 – Buben a Prague British School!
Za KŽM Praha 7 – Bubny
Zdeněk Pacholík
www.modulari-bubny.cz
baby crib

[Akt. známka: 4,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Viktor Pohořelý | Vydáno dne 02. 04. 2014 | 6231 přečtení | Počet komentářů: 158 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server