Modely TT / TTe

Pojezd pro T211 (Prasátko) v TT - upoutávka - doplněno

ikona sestaveneho pojezdu T211 v TTNedávno byl na Výtopně uveřejněn článek o prototypu pojezdu pro Prasátko v TT.
[NOVĚ: Vzhledem k záplavám, které postihly výrobní prostory dodavatele komponent bude k dispozici pouze omezený počet stavebnic, a zřejmě až v polovině září. Další materiál zajišťujeme z náhradních zdrojů, vše záleží na průběhu záchranných prací v dílně ALS.]
[ZRUŠENO: V současné době je již znám termín uvedení na trh i cena celé stavebnice - bude k dispozici v září tohoto roku ] za cenu 1550 CZK. Lze si ji objednat v našem eshopu, nebo rovnou u výrobce formou předobjednávky. V obou případech dostanete stavebnici v okamžiku, kdy bude na trhu. U nás nemusíte pro předobjednávku skládat žádnou zálohu, na druhou stranu u výrobce při jejím složení získáte slevu cca 7%.

Pro sestavení stavebnice pojezdu je třeba alespoň základních znalostí a zkušeností z oblasti mechaniky, sestavování pojezdů a také základní nástroje jako výstružník, závitníky atp. Pokud je nemáte, naleznete je v naší nabídce.
Vlastní stavebnice obsahuje všechny potřebné díly.
Ke stavebnici jsou k dispozici náhradní díly (kolečka, díly motoru, setrvačníky a ozubená kola atp.), nežádejte nás však o dodávky nekompletních stavebnic - stavebnice je odladěna na konkrétní komponenty, a i když třeba máte doma podobné díly v šuplíku, chceme předejít případným zklamáním pokud tyto díly nebudou přesně shodné a v odpovídající kvalitě.
Sestavený pojezd pro Prasátko T211 v TT
Sestavené pojezdy zatím k dispozici nejsou.

| Autor: Viktor Pohořelý | Vydáno dne 15. 08. 2010 | 10841 přečtení | Počet komentářů: 86 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server