Kils - Lails - fotonávod ke stavebnici vozu

Vuz rady KilsV tomto příspěvku naleznete fotonávod pro stavbu leptané stavebnice vozu Kils z dílny Petra Divíška. Tuto stavebnici naleznete skladem v naší nabídce.
Jedná se o dvounápravový plošinový vůz s pevnými čelními stěnami a posuvnými kryty nákladní plochy. Vozy vyrobila společnost OOS, s.r.o. rekonstrukcí z vozů Gbgkks. Vůz je provozován buď jako samostatný (Kils) nebo jako pevně spřažená dvojice vozů (Laails).

Předloha stavebnice vozu Kils:
Vuz rady Kils


Planžeta celého leptu.
Lept stavebnice vozu Kils/Lails


První část k sestavení je opět podvozek - spájíme ho ze tří částí.Rozložená podlaha vozu s bočnicemi podvozku.Zkusmo nasazená podlaha na podvozek.Čelníky na obě strany.Na spodek vozu jsem připájel "kolejničky" pro kryty nákladového prostoru.Připájené čelníky k podvozku.Posuvné kryty nákladového prostoru ...... sestavené a položené na podvozek. Model je možno udělat otevřený a stvárnit nakládku nebo vykládku vagonu.A z druhé strany.Zkompletovaný vůz se zavřenými kryty.Opět druhá strana.Rozsochy jsou stejné, jako na předchozích modelech.Zkompletované rozsochy.Od druhé verze Laaps používám trošku jinak připravené nárazníky, změna je menší trubičce, vsazené do větší. Zůstane tak větší díl, který se pájí na čelník a na kterém jsou znázorněny šrouby uchycení nárazníku. V předchozí verzi vlivem malého rozměru docházelo k rozpadnutí na dvě části.Zkompletovaný nárazník, který se vsune do otvoru v čelníku.Téměř zkompletovaný vůz, schází mosazné profily na čelníku, ty musím ale napřed zakoupit ...... schází také drobnosti, jako otvírací a zavírací páky krytů a pár jiných maličkostí.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Petr Divíšek | Vydáno dne 14. 03. 2012 | 5811 přečtení | Počet komentářů: 143 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server