INZERCE - Resinová stavebnička MUV69 a PVK v měřítku H0 (odlitek Petr Zatřepálek) a pojezd od Pavla Gülicha

Pojezd MUV69 MUV69 a PVK V rámci prázdninového úklidu jsem objevil ve skladu zapomenutou resinovou stavebničku MUV69 a PVK od Petra Zatřepálka. Původně jsem si ji šetřil pro sebe, ale nakonec jsem si MUVku nechal komplet postavit, a tak mi stavebnička zbyla... dvě MUVky jsou na jednu poličku až moc, proto ji přenechám případnému zájemci.

Stavebnička je v původním stavu, pouze v rámu je otvor pro osazení na pojezd ze stavebničky Pavla Gülicha. Prodávám za stejnou cenu, za jakou byly v prodeji, než byla výroba ukončena - tedy 1900,- Kč. Rychlý zájemce získá poštovné zdarma nebo nějaký drobný leptaný doplněk.
Převzetí je možné i osobně v Praze na Florenci nebo na burze v Opletalce.
Ke stavenbici mám k dispozici i stavebnici pojezdu - nesestavenou za 1700,- k odběru ihned nebo sestavenou s odběrem koncem podzimu. Cena záleží na případných dalších úpravách - použitá kolečka atp.
K dispozici jsou i kovova kolecka pro vozik PVK.

Kontakt - info(zavinac)pojezdy.eu .

MUV 69 a PVK od Petra Zatrepalka
MUV 69 a PVK od Petra Zatrepalka
MUV 69 a PVK od Petra Zatrepalka

[Akt. známka: 2,57 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
| Autor: Viktor Pohořelý | Vydáno dne 24. 08. 2011 | 8685 přečtení | Počet komentářů: 145 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server