Kategorie

Výrobci

TT - Pojezd pro M131 - sestavený

TT - Pojezd pro M131 - sestavený

Display all pictures

Kompletně sestavený pojezd pro motorový vůz M131 v měřítku TT.

Více detailů

Vyrobce: 4.ALSRacing


2 999,00 Kč

ALS_POJ_M131

Dostupnost: Obvyklá dodací lhůta 1 - 12 týdnů.


Informujte mě při naskladnění


Firma ALS uvedla na trh kvalitní stavebnice a sestavené komplety pro pojezdy motoráků v měřítku TT - M131 a M152. Pojezd se vejde pod podlahu modelu a interiér zůstává volný.

Odpružené převodovky uložené v masivním CNC fézovaném rámu zajišťují dobrý kontakt s kolejemi, sbírání proudu probíhá přes mosazná pouzdra náprav a celý pojezd pohání japonský motor Mashima se setrvačníkem.

Výrobce průběžně inovuje pojezd dle odezvy zákazníků a vlastních poznatků ze sestavování, aktuální provedení se tak v detailech může lišit od předchozích verzí.

V nabídce výrobce jsou dvě varianty - “analog” a “digitál”. Liší se od sebe pouze tím že pro analog jsou vodiče zkrácené na minimum a zapuštěné do vybrání v rámu, pro “digitál” jsou ponechány delší vodiče. Tato drobná odchylka nebrání pojezd pro “digitál” provozovat v analogu a naopak. Pokud trváte na konkrétní variantě doporučuji nás kontaktovat a zeptat se - je však třeba počítat s tím že pokud požadovaná varianta nebude tak se vyřízení objednávky může výrazně protáhnout.

Ukázkové video.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)