Kategorie

Výrobci

N - Mapa Posázaví - obtisk

N - Mapa Posázaví - obtisk

Motiv mapy pro dva stojany KČT, vytištěné ve vysokém rozlišení na inkoustové tiskárně na bílý obtiskový papír. Určeno pro měřítko N.

Více detailů

Vyrobce: 3. Pojezdy.EU


25,00 Kč

AKA_36C030-2

Dostupnost: Obvyklá dodací lhůta 1 - 4 týdny.


Informujte mě při naskladnění


10 množství 20 množství
-5% -10%

Pro tisk těchto obtisků je použit bílý obtiskový papír APC10002 pro inkoustové tiskárny. Vytištěný arch je přelakován pomocí Sidoluxu z důvodu zamezení rozpití motivu po namočení.

Obtisk je vhodné umístit na světlý podklad.


Návod pro použití obtisků:

Obtisky nanášejte vždy na lesklý a dokonale proschlý povrch. Model nastříkejte lesklými barvami nebo matný model přestříkejte lesklým bezbarvým lakem.

Obtisk vystřihněte bez okraje a pro jistotu ověřte správný rozměr přiložením ke stojanu. Na jedné straně (doporučuji pravou stranu) lze ponechat okraj pro manipulaci s obtiskem a pouze opatrně skalpelem naříznout vrchní vrstvu.

Položte obtisk na hladinu vody teplé 50-60°C na tak dlouhou dobu, dokud se zcela nesmočí. Dbejte na to, aby se obtisk neoddělil od spodního papíru. Poté ho přeneste na hladkou nesavou podložku a počkejte, dokud nebude možné obtisk po papíru volně posunovat.
Stáhněte obtisk na model a vlhkým hadříkem přitlačte.
Po zaschnutí obtisk přestříkejte lakem, nejlépe napřed lesklým a pak dle vaší potřeby.
Použití obtiskových vodiček typu SET a SOL je možné dle vašich zvyklostí, účinnost vodiček je závislá na typu laku použitého pro přelakování a je nutné ji vyzkoušet.

  • Materiál Obtiskový papír
  • Obsah balení 1 aršík
  • Měřítko N (1/160)

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)