Kategorie

Výrobci

H0 - ČD 754.041 "Brejlovec" - analog, MTB

H0 - ČD 754.041 "Brejlovec" - analog, MTB

Display all pictures

Model lokomotivy "Brejlovec" řady 754 v barvách ČD v analogovém provedení s přípravou na digitalizaci. Pojezd s kuličkovými ložisky.

Vyrobeno českou firmou MTB.

Více detailů

Vyrobce: 1. MTB


4 250,00 Kč

MTB_xx

Dostupnost:

4 položky na skladě


Model Brejlovce T478 v měřítku H0 od firmy MTB.

K dispozici je analogové provedení s přípravou na digitalizaci (konektor Plux22), kterou Vám na přání rádi osadíme digitálním nebo zvukovým dekodérem a reproduktorem z naší nabídky.

K modelu lokomotivy je přibalen set drobných doplňků - stěrače, hadice, očková spřáhla - které si modelář může na lokomotivu dosadit.

Pohon lokomotivy zajišťuje kvalitní motor, který lokomotivě dodá slušnou tažnou sílu a dobré jízdní vlastnosti. Model má hnané všechny čtyři nápravy, osazené standardně nebandážovanými koly. Pokud podmínky Vašeho kolejiště (traťové sklony, délka souprav atp.) vyžadují použití bandáží, je možné použít přibalené kolo s bandáží, případně doobjednat i další bandážovaná kola. Výměna je jednoduchá a zvládne ji každý, kdo zvládá běžnou údržbu a čištění vozidel. Vzhledem ke hmotnosti modelu 600g to však není třeba.

Model je vybaven standardní šachtou pro spřáhlo s kinematikou. Samozřejmostí je též osvětlení, ovládané dle směru jízdy.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)