Kategorie

Výrobci

Dárkový certifikát v hodnotě 500 Kč

Chcete darovat někomu z Vašich blízkých dárek z oblasti modelové železnice a nevyznáte se v tom, co by chtěli? Darujte jim dárkový certifikát, a oni si sami vyberou co se jim líbí a hodí !

Více detailů


500,00 Kč

GFT_00500

Dostupnost: Dostupnost na dotaz.


Informujte mě při naskladnění


Dárkový certifikát má platnost 1 rok od data vystavení a lze jej použít k nákupu výrobků a služeb v obchodě Pojezdy.EU . V případě použití certifikátu je nutné čerpat celou hodnotu certifikátu najednou, pokud bude hodnota objednávky přesahovat jeho výši, rozdíl lze doplatit stejně jako u běžné objednávky. Pro nákupy hrazené dárkovým poukazem lze uplatnit veškeré další slevy a akční ceny platné v okamžiku jeho uplatnění.

Drobnou odchylku v hodnotě zboží (do 10,- CZK) není nutné doplácet.


Při platbě předem na náš účet neplaťte poštovné! Z faktury bude odečteno manuálně.


Certifikát Vám zašleme poštou následující pracovní den po jeho objednání, lze jej však použít až po připsání platby na náš účet - dříve není certifikát aktivován !

Kód certifikátu chraňte před zneužitím. Je vhodné nám již při jeho nákupu sdělit jméno obdarovaného, které slouží pro kontrolu při jeho použití.

Pokud Vám stačí elektronická verze ve formátu PDF, oznamte nám to v komentáři k Vaší objednávce - v takovém případě není nutné hradit poštovné za zaslání certifikátu.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)