Kategorie

Výrobci

TT - ČD 750 "Brejlovec" - analog, MTB

TT - ČD 750 "Brejlovec" - analog, MTB

Display all pictures

Model lokomotivy "Brejlovec" řady 753 v barvách ČD (červená s krémovým pruhem) v analogovém provedení s přípravou na digitalizaci a ozvučení.

Označení 750-088

Vyrobeno českou firmou MTB.

Více detailů

Vyrobce: MTB


2 890,00 Kč

MTB_ČD750xxxTT

Dostupnost: Nedostupné

0 položka na skladě


Informujte mě při naskladnění


 


Model lokomotivy Brejlovec T478/753 v měřítku TT -je letošní novinkou české firmy MTB. K dispozici je analogové provedení s přípravou na digitalizaci a ozvučení (konektor Plux16) a plně digitální verze se zvukovým dekodérem. Analogovou verzi vám na přání můžeme osadit digitálním dekodérem z naší nabídky.

K modelu lokomotivy je přibalen set drobných doplňků - stěrače, hadice, tabulky - které si modelář může na lokomotivu dosadit.

Pohon lokomotivy zajišťuje kvalitní pětipólový motor, který lokomotivě dodá slušnou tažnou sílu a dobré jízdní vlastnosti. Model má hnané všechny čtyři nápravy, osazené standardně nebandážovanými koly. Pokud podmínky Vašeho kolejiště (traťové sklony, délka souprav atp.) vyžadují použití bandáží, je možné použít přibalené kolo s bandáží, případně doobjednat i další bandážovaná kola. Výměna je jednoduchá a zvládne ji každý, kdo zvládá běžnou údržbu a čištění vozidel.

Model je vybaven standardní šachtou pro spřáhlo s kinematikou. Samozřejmostí je též osvětlení, ovládané dle směru jízdy.

  • Obsah balení 1 ks
  • Měřítko TT (1/120)
  • Rozhranní Plux16
  • Řízení analogové s přípravou na digitalizaci
  • Epocha V, (od r, 1993)
  • Železniční správa ČD
  • Hnané dvojkolí 4 nápravy - dvě převodovky

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)