Kategorie

Výrobci

TT - T211 - Stavebnice pojezdu

TT - T211 - Stavebnice pojezdu

Display all pictures

Nesestavená stavebnice pojezdu pro T211 v měřítku TT, navržená pro osazení do leptu od firmy Hekttor. Stavebnice je složena z kvalitních komponent, čemuž také odpovídá její cena.

Více detailů

Vyrobce: Hekttor.biz


1 550,00 Kč

HKT_42088

Dostupnost: Nedostupné

0 položka na skladě


Informujte mě při naskladnění


Vážený zákazníku, tato stavebnice je u výrobce dlouhodobě nedostupná a proto po doprodání skladové zásoby bude vyřazena z nabídky.


V podstatě vše o tomto výrobku se můžete dočíst v článku ve "Výtopně"  a následné diskuzi, takže jen malé shrnutí:

- pro stavbu je třeba určité nástrojové vybavení. Vhodné nástroje naleznete v záložce příslušenství. Nutné jsou zejména závitníky a hodinářský kuželový výstružník. Válcový výstružník lze v tomto případě nahradit též přesným vrtáčkem o průměru 1.55mm a opatrnou ruční prací.

Kompletní sadu nabízíme za zvýhodněnou cenu.

- pojezd je navržen přesně na stavebnici od firmy Hekttor. Zástavba do jiných stavebnic je možná, může ale vyžadovat úpravy pojezdu, karoserie nebo obojího.

- přes svoje rozměry je dostatečně těžký a ponechává i volné místo v budce

- je dobře zpřevodován do pomala

- stavebnice pojezdu obsahuje všechny nutné díly - mosazné výpalky, delrinová ozubená kola, motor Mashima 1015, fosforbronzový drát, šrouby a matice, leptanou planžetu s ložem motoru, podložkami a adaptéry spřáhel, na zakázku přesně vyrobený mosazný šnekosetrvačík, nápravy

- všechny komponenty je možno hodnotit jako velmi kvalitní, a tomu také odpovídá i výsledná cena setu

- k jejímu sestavení jsou nutné základní znalosti mechaniky, elektroniky a dovednosti týkající se technologie staveb  pojezdů a základní k tomu nutné nářadí - výstružníky, závitníky a pod. , proto jej nemůžeme doporučit začátečníkům. Potřebné nářadí lze zakoupit společně se stavebnicí rovnou u nás.

- vzhledem k povaze nabídky poskytujeme pouze omezenou záruku, vztahují se pouze na zjevné či skryté výrobní vady, nikoli na vady způsobené nesprávnou montáží či používáním

- nekompletní sady neprodáváme. Zvláště pak neočekávejte odpověď na žádosti typu "prodejte mi to bez motorku". Dobrý motor je dle naší filosofie základem dobrého pojezdu a není důvod na něm šetřit. Navíc celý set je navržen na jeden konkrétní motor.

- v rámci servisu nabízíme celé spektrum náhradních dílů

- servis kompletních pojezdů nezajišťujeme

- sestavení kompletních pojezdů v současné době nezajišťujeme pravidelně. Občas se několik kusů objeví v nabídce - využijte možnost informování emailem v případě naskladnění.


Pokud jste si jisti, že rozumíne výše napsanému a stavebnici určitě chcete, děkujeme za Vaši objednávku a vítejte v klubu domácích inženýrů ! :-)

  • Obsah balení Rám pojezdu, převody, motor, šrouby, osy, kola, Nesestavená stavebnice / polotovar,
  • Měřítko TT (1/120)
  • Instalace / kompletace vyžaduje specifickou úpravu dodaného dílu
Od Komentář
2010-09-02 Jiří .... měljsem možnost vidět tento pojezd v akci.byl testován na mém kolejišti a můžu jenom potvrdit to co výrobce a prodejce o tomto pojezdu napsal.Ač je skoro nemožné že něco tak malého může bez problému jezdit.Při testech dokonce vytlačil dvoupatrový vůz.Jezdí i při menších rychlostech přes výměny na profilovém kolejišti.Tento pojezd mohu vřele doporučit.(video na Výtopně Hekttor)
JirkaTT http://jirkovo-tt.webnode.cz/

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)