Kategorie

Výrobci

H0 - ČD 751 004 - "Zamračená/Bardotka" ověřovací série - analog, MTB

Model lokomotivy "Zamračená" ověřovací série - 751 004-3 v barvách ČD v analogovém provedení s přípravou na digitalizaci.

Vyrobeno českou firmou MTB.

Více detailů

Vyrobce: 1. MTB


3 990,00 Kč

MTB_?D751004H0

Dostupnost: Nedostupné

0 položka na skladě


Informujte mě při naskladnění


Model Zamračené T478 v měřítku H0 -české firmy MTB, tentokrát v provedení ověřovací série.

K dispozici je analogové provedení s přípravou na digitalizaci a ozvučení včetně osazeného reproduktoru a konektorem Plux22. Model Vám na přání rádi osadíme vhodným digitálním nebo zvukovým dekodérem + repro z naší nabídky - zde ZIMO MX630P22 nebo MX645P22.

K modelu lokomotivy je přibalen set drobných doplňků - leptané štítky, stěrače, hadice, očková spřáhla - které si modelář může na lokomotivu dosadit.

Pohon lokomotivy zajišťuje kvalitní motor, který lokomotivě dodá slušnou tažnou sílu a dobré jízdní vlastnosti. Model má hnané všechny čtyři nápravy, osazené standardně nebandážovanými koly. Pokud podmínky Vašeho kolejiště (traťové sklony, délka souprav atp.) vyžadují použití bandáží, je možné použít přibalené kolo s bandáží, případně doobjednat i další bandážovaná kola. Výměna je jednoduchá a zvládne ji každý, kdo zvládá běžnou údržbu a čištění vozidel. Vzhledem ke hmotnosti modelu 600g to však není třeba.

Model je vybaven standardní šachtou pro spřáhlo s kinematikou. Samozřejmostí je též osvětlení, ovládané dle směru jízdy.

  • Obsah balení 1 ks
  • Měřítko H0 (1/87)
  • Řízení analogové s přípravou na digitalizaci
  • Epocha V, (od r, 1993)
  • Železniční správa ČD

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)