Kategorie

Výrobci

Plány kolejišť I

Plány kolejišť I

Display all pictures

DOTISK knih je v plánu na jaro 2016.

První díl Plánů kolejišť je věnován malým i velkým kolejištím. Na 124 stránkách se zaměřuje na smysluplné náměty s typicky českou či slovenskou tématikou a zajímavým provozem.

Více detailů

Vyrobce: 5.ModelScene


499,00 Kč

MSC_MF1

Dostupnost: Nedostupné

0 položka na skladě


Informujte mě při naskladnění


Náklad je kompletně rozebrán včetně dotisku. Pokud zde zadáte Váš email budeme Vás informovat při opětovném naskladnění. Dotisk ale není na rok 2014 plánován.

 


Publikace obsahuje 50 plánků kolejišť v měřítcích H0, TT -a N.

Rozsah publikace 124 stran, vytištěno na křídový papír v pevné vazbě.


Milan Ferdián je jméno železničním modelářům velmi dobře známé. Tento odborník se již několik desetiletí specializuje na oblast geometrie modelového kolejiva, současně disponuje rozsáhlými znalostmi i vlastní databází železničních stanic na celé síti bývalých ČSD. Díky tomu, ale také díky své bohaté fantazii prodchnuté romantickou duší je schopen profesionálním způsobem navrhovat kolejiště, která nejsou jen bezduchými „vlakodromy“, ale z Milanova pera vycházejí jedinečné plány s typicky českou či slovenskou tematikou, jež vždy nabízejí zajímavý a hlavně smysluplný provoz.

Fronta zájemců o projekt od Milana Ferdiána je dlouhá a čekací doba jakbysmet. Proto všichni modeláři uvítali, když se Milan v roce 2010 rozhodl některé své plány publikovat v knize Plány kolejišť, jejíž celý náklad byl v krátké době beznadějně rozebrán. I to je potvrzením oblíbenosti tvorby autora.

Nyní vychází druhá edice této knihy, věnováné pevným, jednoduše nerozebíratelným kolejištím. Celkově přináší publikace padesát zajímavých projektů obsahujících detailní výkresy doplněné popisem provozu i atmosféry příslušného kolejiště.

  • Materiál Karton (papír)
  • Obsah balení 1 ks

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)