Kategorie

Výrobci

H0 - Limitka - T478.1 bez inventárního čísla - analog, MTB

H0 - Limitka - T478.1 bez inventárního čísla - analog, MTB

Display all pictures

Model lokomotivy "Zamračená" řady T478.1 v barvách ČSD (celočervená) v analogovém provedení s přípravou na digitalizaci a ozvučení.

Model je dodán bez předtisku označení (invent. tabulek a výr. štítků).

Vyrobeno českou firmou MTB.

Více detailů

Vyrobce: 1. MTB


3 870,00 Kč

MTB_ČSDT478.1X1H0

Dostupnost: Nedostupné

0 položka na skladě


Informujte mě při naskladnění


Toto provedení modelu nemá vytištěné inventární tabulky, výrobní štítky a loga (ČKD, ČSD) - je určeno pro ty zájemce, kteří si model chtějí přeznačit dle vlastních preferencí.

K modelu lze doobjednat sadu leptaných tabulek z alpaky v kombinaci červené podlití a kovový reliéf s inventárním číslem na přání. Sada za 99,- obsahuje

- 4x inventární tabulka s číslem na přání (2x bok, 2x čelo)
- 2x výrobní štítek
- 2x logo ČKD
- 2x vlastnická značka ČSD

Požadavek na sadu a číslo připište do poznámky k Vaší objednávce.


K dispozici je analogové provedení s přípravou na digitalizaci a ozvučení (konektor Plux22), kterou Vám na přání rádi osadíme digitálním dekodérem nebo zvukovým dekodérem z naší nabídky.

K modelu lokomotivy je přibalen set drobných doplňků - stěrače, hadice, očková spřáhla a bandážované kolo - které si modelář může na lokomotivu dosadit.

Pohon lokomotivy zajišťuje kvalitní motor, který lokomotivě dodá slušnou tažnou sílu a dobré jízdní vlastnosti. Model má hnané všechny čtyři nápravy, osazené standardně nebandážovanými koly. Pokud podmínky Vašeho kolejiště (traťové sklony, délka souprav atp.) vyžadují použití bandáží, je možné použít přibalené kolo s bandáží, případně doobjednat i další bandážovaná kola. Výměna je jednoduchá a zvládne ji každý, kdo zvládá běžnou údržbu a čištění vozidel. Vzhledem ke hmotnosti modelu 600g to však není třeba.

Model je vybaven standardní šachtou pro spřáhlo s kinematikou. Samozřejmostí je též osvětlení, ovládané dle směru jízdy.

  • Obsah balení 1 ks
  • Měřítko H0 (1/87)
  • Rozhranní Plux22
  • Řízení analogové s přípravou na digitalizaci
  • Epocha IV, (1968 - 1992)
  • Hnané dvojkolí 4 nápravy - dvě převodovky

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)