Kategorie

Výrobci

F513 - Drny světlé z řady drnů Model Scene

F513 - Drny světlé z řady drnů Model Scene

Display all pictures

Drny Model Scene jsou připraveny ke snadnému umístění na vaše kolejiště či doráma. Lze je lepit samostatně po vytržení z nosné síťky, nebo lze větší plochu nalepit na podklad podobně jako foliáž a prostor mezi drny opatrně prosypat hlínou či jemným pískem (štěrkem).

Více detailů

Vyrobce: 5.ModelScene


269,00 Kč

MSC_F513

Dostupnost: Obvyklá dodací lhůta 1 - 4 týdny.


Informujte mě při naskladnění


10 množství
-5%

Pro realistický efekt doporučujeme kombinovat různé barvy a velikosti.

1. Podklad určený k nalepení foliáže musí být zbavený prachu a mastnosty! Jako podklad může být použito cokoliv, ale doporučujeme nabarvit tento podklad odstínem podobným barvě foliáže.

2. Foliáž předem upravenou do požadovaného tvaru (nejlépe trháním, při stříhání jsou okraje nepřirozeně rovné) je nutno před nalepením jemně navlhčit vodou ze spodní strany - nejlépe rozprašovačem (smáčedlo/detergent není nutné) a 1 minutu necháme vodu působit, aby foliáž změkla.

3. Jako lepidlo doporučujeme disperzní lepidlo Duvilax BD-20 (neředěné!). Toto lepidlo je třeba důkladně rozetřít štětcem na podklad tak, aby vrstva lepidla byla rovnoměrná a tenká, nesmí tvořit kaluže.

4. Navlhčenou foliáž položíme na lepidlem potřený podklad a prsty jemně přitiskneme, aby foliáž kopírovala povrch. Necháme zaschnout.

  • Materiál foliáž
  • Obsah balení 1 ks
  • Instalace / kompletace lepením (např, Duvilax BD-20) na suchý podklad
  • Rozměr 18 x 28 cm

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)