Kategorie

Výrobci

F543 - Násep, pozdní léto (travní foliáž z řady Prémium)

F543 - Násep, pozdní léto (travní foliáž z řady Prémium)

Display all pictures

Nová travní foliáž Model Scene Premium (18x28 cm), určená pro znázornění přechodů mezi bujnou vegetací a prostory bez porostu - okraje železničních náspů, cest, přechod k průmyslovým plochám apod.

Základem foliáže je skutečná hlína, unikátní výrobek fy. ModelScene!

Více detailů

Vyrobce: 5.ModelScene


329,00 Kč

MSC_F543

Dostupnost: Obvyklá dodací lhůta 1 - 4 týdny.


Informujte mě při naskladnění


10 množství
-5%

Použití: Plachtu stačí roztrhnout v polovině a získate tak dvě identické části s jedním okrajem bohatého travního porostu, postupně řídnoucí vegetací až ke druhému okraji s hliněným základem. Další aplikace foliáže odpovídá klasickým travním foliážím (lepení lepidlem na bezprašný tónovaný podklad, možnost zvlhčení základu foliáže vodou před vlastní aplikací).

Pro dosažení realistického vzhledu krajiny je vhodné použít kombinaci různých foliáží Model Scene, především druhy F509, F510, F533, F003 nebo F006.

Pozn. - na obrázku aplikace foliáže na kolej je vyobrazeno provedení F541.

Použití a aplikace této foliáže je stejně snadné, jako u klasických provedení.

1. Podklad určený k nalepení foliáže musí být zbavený prachu a mastnosty! Jako podklad může být použito cokoliv, ale doporučujeme nabarvit tento podklad odstínem podobným barvě foliáže.

2. Foliáž předem upravenou do požadovaného tvaru (nejlépe trháním, při stříhání jsou okraje nepřirozeně rovné) je nutno před nalepením jemně navlhčit vodou ze spodní strany - nejlépe rozprašovačem (smáčedlo/detergent není nutné) a 1 minutu necháme vodu působit, aby foliáž změkla.

3. Jako lepidlo doporučujeme disperzní lepidlo Duvilax BD-20 (neředěné!). Toto lepidlo je třeba důkladně rozetřít štětcem na podklad tak, aby vrstva lepidla byla rovnoměrná a tenká, nesmí tvořit kaluže.

4. Navlhčenou foliáž položíme na lepidlem potřený podklad a prsty jemně přitiskneme, aby foliáž kopírovala povrch. Necháme zaschnout.

  • Materiál foliáž
  • Obsah balení 1 ks
  • Instalace / kompletace lepením (např, Duvilax BD-20) na suchý podklad
  • Rozměr 18 x 28 cm

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)