Kategorie

Výrobci

Vítejte v obchodě Pojezdy.EU !

Osobní převzetí zásilek je možné po domluvě na několika místech - Vyžlovka, Praha Východ, dále Floren a nebo výměnné setkání v Opletalce.

Zásilky odesíláme také Českou Poštou (cca 1x týdně), Balíkovnou (cca 1 - 2x týdně) a Zásilkovnou (cca 1x týdně), odesíláme hromadně po více zásilkách. 


Vánoční sezóna

Zásilky určené pod stromeček doporučuji objednat nejpozději v sobotu 16. prosince ať máme čas Vám je zabalit a poslat, případně dořešit pokud bude něco chybět. Zásilky které dorazí do pondělí 18. prosince ještě předáme přepravcům ve lhůtě kterou nám oznámili pro doručení před Vánoci.


Osvětlení pro vozy Rivarossi Bp903 - probíhá osazování desek a kompletace stavebnic.


 

Stav skladových zásob u jednotlivých položek je orientační. Přestože se snažíme o aktualizace tak se může lišit od reálného stavu v obou směrech. Například proto že prodeje na výstavách nejsou automaticky odečítány z databáze eshopu. Na vylpšení systému se pracuje.

 

V eshopu je aktuálně přes 4700 položek. Na reálný stav skladových zásob pro konkrétní položku je možné se zeptat mailem nebo telefonicky - 777 676 575 v čase 9 - 19 h . Pokud telefon nebereme zavoláme Vám zpět jak to bude možné nebo to zkuste znovu.


Dodací lhůty v případě zboží od jiných výrobců jsou orientačně uvedené u každé položky, obvykle od každého dodavatele naskladňujeme jednou za měsíc až dva, nicméně někteří dodavatelé mají dodací lhůty podstatně delší.  


Ozvučování modelů - na přání ozvučíme jakýkoliv model z naší nabídky. Používáme dekodéry ZIMO se zvuky Jacek. Termíny dle dostupnosti materiálu a složitosti instalace.

Při koupi modelu s dekodérem je osazení do modelu v ceně.

Skladové zásoby dekodérů uváděné v eshopu nesouhlasí s reálným stavem, přesnou informaci poskytnu na dotaz. 

Jedna H0 novinka PIKO s očekávanou dostupností v únoru.

Naskladněn sortiment elektrik MTB v měřítku H0.

Novinka MTB v měřítku TT - T466.0099

Naskladněny profily Evergreen v kompletním sortimentu.

Rozšíili jsme sortiment mosazných profilů.

Sortiment magnetů pro různé modelářské využití.

Košík  

(prázdný)