Kategorie

Výrobci

Vítejte v obchodě Pojezdy.EU !

Osobní převzetí zásilek je možné po domluvě na několika místech - Vyžlovka, Praha Východ, dále Floren a nebo výměnné setkání v Opletalce.

Zásilky odesíláme také Českou Poštou (cca 1x - 2x týdně) a Zásilkovnou (cca 1x týdně), odesíláme hromadně po více zásilkách. 


Stav skladových zásob u jednotlivých položek je orientační. Přestože se snažíme o aktualizace tak se může lišit od reálného stavu v obou směrech. Například proto že prodeje na výstavách nejsou automaticky odečítány z databáze eshopu.

 

V eshopu je aktuálně přes 4700 položek. Na reálný stav skladových zásob pro konkrétní položku je možné se zeptat mailem nebo telefonicky - 777 676 575 v čase 9 - 19 h . Pokud telefon nebereme zavoláme Vám zpět jak to bude možné nebo to zkuste znovu.


Dodací lhůty v případě zboží od jiných výrobců jsou orientačně uvedené u každé položky, obvykle od každého dodavatele naskladňujeme jednou za měsíc až dva, nicméně někteří dodavatelé mají dodací lhůty podstatně delší.  


Ozvučování modelů - na přání ozvučíme jakýkoliv model z naší nabídky. Používáme dekodéry ZIMO se zvuky Jacek. Termíny dle dostupnosti materiálu a složitosti instalace.

Při koupi modelu s dekodérem je osazení do modelu v ceně.

Skladové zásoby dekodérů uváděné v eshopu nesouhlasí s reálným stavem, přesnou informaci poskytnu na dotaz. 

Jedna H0 novinka PIKO s očekávanou dostupností v únoru.

Naskladněn sortiment elektrik MTB v měřítku H0.

Novinka MTB v měřítku TT - T466.0099

Naskladněny profily Evergreen v kompletním sortimentu.

Rozšíili jsme sortiment mosazných profilů.

Sortiment magnetů pro různé modelářské využití.

Košík  

(prázdný)